Hakkımızda

1993 yılında Sistem Sağlık Araç ve Gereçleri Tic. Paz. Ltd. Şti. ticari ünvanı ile Ankara Çankaya ilçesi Mahat Magandi Caddesindeki adresinde faaliyetine başlayan firmamız, 1997 yılında Ticaret Ünvanına “Ecza Deposu” ifadesini de ekleyerek A. Öveçler 8.cad. 32/4 adresine taşınmıştır.

Şirketimiz Sistem Sağlık Araç ve Gereçleri Ecza Deposu Tic. Paz. Ltd. Şti. ticari ünvanı ile 2003 yılında faaliyet alanına uygun olarak tasarlanmış 1600 m2 lik modern, güvenli ve donanımlı kendi öz malı olan Aşağı Öveçler 1306. Sok. No:6/1 adresinde geçmiş olup halen bu adreste ticari hayatına devam etmektedir.

Sistem Sağlık, merkezi Ankarada olup ilaç ve tıbbi sarf malzeme satış ve dağıtımı faaliyetini gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz, 20 yılı aşkın süredir ihale ve ihale dışı satış kanalı ile ağırlıklı olarak kamu kurum ve kuruluşları ile Özel/Devlet Üniversite ve Özel Sağlık Kuruluşlarına en uygun şartlarda, en hızlı ve en üst düzeyde ürün güvenliğini sağlayarak ürün tedarik etmeye devam etmektedir.

Uluslar arası önde gelen ilaç ve tıbbi sarf malzeme üreticilerinin ihale kanal deposu olarak  çalışan Sistem Sağlık, bu işbirliklerinden kazandığı bilgi, tecrübe, avantaj ve ayrıcalığını hizmet verdiği tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına yansıtmaktadır.

Kamu ilaç dağıtım pazarında köklü ve saygın bir yere sahip olan şirketimiz, finanssal yapısını ve kaynaklarını da her geçen kontrollü bir yükseliş ile sürekli güçlendirmektedir. 

Sistem Sağlık, 2003 yılında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almaya hak kazanarak Kurumsallaşmanın temellerini atmış ve o tarihten beri Kurumsal ve bütünsel yönetim anlayışı ile çalışmalarına başarı ile devam etmektedir.

 
 

 

 Her Hakkı Saklıdır. Sistem Sağlık Araç ve Gereçleri Ecza Deposu Tic. Paz. Ltd. Şti. Web Tasarım: AdaNET